Kamuoyuna Duyurulur - İstanbul Yıkama Halı Koltuk Tente Stor Perde Kurumsal Firma Temizlik

İstanbul Yıkama Şirketinin tüm siteleri, https://istanbulyikama.com/siteler/ adresinde yer almaktadır.
Firmamıza ait tüm sitelerimizde, logomuzu, telefon numaralarımızı, adres ve koordinat bilgilerimizi mutlaka görürsünüz.

Gerek İnternet ortamında, gerekse aradığınızda, telefonları İstanbul Yıkama olarak açan firmalara itibar etmeyiniz.
O firmalardan hizmet almanız veya almamanız, olumlu/olumsuz etkilenmeniz veya düşüncelerinizin hiç birisi, İstanbul Yıkama şirketini bağlayıcı etken olarak kabul edilmemektedir.

Onlara inanıp, inanmamak müşterimiz olan sizlerin sorumluluğundadır. Gerek telefon ile sizi arayan gerekse kapınıza kadar gelen kişiler için şüphe ediniz.
Şüphe uyandıracak herhangi bir konuşma veya davranış durumunda lütfen aşağıda ki şirket telefon numaraları üzerinden, karşınızda ki kişinin personelimiz olup olmadığını sorgulayınız.

Şirket imajımızı sarsmak adına yapılan bazı girişimler tespit edilmiştir. İstanbul Yıkama şirketini internet üzerinden arayıp, farklı kişilere erişim sağlandığı tespit edilmiştir. Firmamız ile hiç bir bağlantısı bulunmayan kişiler, insanların evlerinde temizlik hizmeti vermeye çalışmışlar ve bunu becerememişlerdir. Aynı şekilde halıları teslim alıp, resmi fiş vermeden gitmişlerdir. Bu olayların ardından, insanlar bu kez doğru numarayı bularak bizlere ulaşmıştır.

Unutulmamalıdır ki, İstanbul Yıkama adına herhangi bir hizmet alımınızda, mutlaka resmi sipariş fişimizi teslim alırsınız.
Bizden hizmet aldıysanız, bize fiş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir.
Fişiniz yoksa veya SERİ Numarası uygun değilse, fişler üzerinden sizin bilgilerinize ulaşamıyorsak, bizden hizmet alımı yapmadığınız anlamına gelir.

İsmimizi kullanarak, üzerinde isim ve telefon numaralarının bulunduğu kartvizit dağıtan kişilerin, İstanbul Yıkama ile madden veya manen ilişkileri yoktur.
İstanbul Yıkama’nın hiç bir kart vizitinde, ŞAHIS İSMİ yazmaz.

Dijital dünya üzerinde İstanbul Yıkama olarak kendini lanse edenlerin, bu durumdan vazgeçmeleri, web sitesi sahiplerinin bu linkleri ve yazıları sitelerinde barındırmamaları, her türlü dijital platform üzerinde İstanbul Yıkama yazarak farklı sitelere giden linkler, reklam ve link çalışmaları da dahil olarak, hakkımız saklı olmak kaydı ile hukuki süreçleri her an başlatabileceğimizi, bunun kendi insiyatifimiz de olduğunu, tüm kamuoyuna önemle duyururuz.

0212 279 8 791
0549 566 6 166
0850 304 1 880

İstanbul Yıkama