Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama https://istanbulyikama.com Sat, 02 Jan 2021 13:37:26 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6 https://istanbulyikama.com/wp-content/uploads/2019/02/istanbul-yikama-32x32.png Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama https://istanbulyikama.com 32 32 2021 Koltuk Yıkama Fiyatları https://istanbulyikama.com/koltuk-yikama-fiyat https://istanbulyikama.com/koltuk-yikama-fiyat#respond Fri, 01 Jan 2021 21:31:55 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=202 2021 Koltuk Yıkama Fiyatları Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Koltuk Yıkama Fiyatları, Koltuk Yıkama Ücretleri   İstanbul Yıkama’nın 2021 yılı içerisinde koltuk, yatak, kanepe, berjer, çekyat, sandalye, baza, yatak başı, yatak çevresi yıkama fiyatları aşağıda sunulmuştur. Aşağıda belirtilen rakamlar, […]

Bu mesaj 2021 Koltuk Yıkama Fiyatları ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
2021 Koltuk Yıkama Fiyatları Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Koltuk Yıkama Fiyatları, Koltuk Yıkama Ücretleri

 

İstanbul Yıkama’nın 2021 yılı içerisinde koltuk, yatak, kanepe, berjer, çekyat, sandalye, baza, yatak başı, yatak çevresi yıkama fiyatları aşağıda sunulmuştur. Aşağıda belirtilen rakamlar, ürününüzün kumaş cinsi, varsa lekelere daha önce müdahale edilip edilmediği, kullanılacak malzemelere ve işçilik hizmetlerine göre yıkama/temizlik fiyatları ayrılır. Genel olarak fikir vermesi amacıyla, aşağıda ki liste oluşturulmuştur.

Lütfen bize (0850) 305 2 880 numarasından ulaşım sağladığınız da, elinizde ki ürünün fotoğraflarını çekerek, aynı numaraya WhatsApp üzerinden fotoğraflarınızı yönlendiriniz. Hizmet almak istediğiniz ürünlere ilişkin, en doğru rakamı sizlere vermeye çalışırız.

Leke Sorunları :

Ürününüzü alırken soruyorsunuz. “Koltuk yıkanabilir mi? Leke tutar mı? Lekesi kolayca temizlenebilir mi?” gibi soruları, o an da muhatabınız olan kişiye yöneltiyorsunuz. Sizinle ilgilenen satış temsilcisi arkadaşlar, genelde eksik bilgi ile donatıldıklarından veya aylık kotalarını tutturabilmek adına, sizlere farklı bilgiler verebiliyorlar. Siz ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, herhangi bir leke sorunun da, bulabildiğiniz tüm temizleyiciler ile saldırıyorsunuz. Lütfen bunu yapmayın.

Yapacağınız müdahalelerin, %80’den fazlasında şu sonuçla karşılaşırsınız. “Çıkması neredeyse imkansıza yakın lekeleriniz olur.” Lütfen bu uyarımızı dikkate alarak, hiçbir tekstil ürününde böyle bir şey yapmayın. Karşılaştığımız nice El Dokuma Halılar, nice Antika değerine sahip koltuk takımları olduğunu bilseniz, şaşırıp kalırdınız. İstanbul Yıkama’nın profesyonel kadrosundan hizmet alın. Lekelerin ve kirlerin (Müdahale edilmemiş olmaları kaydı ile) neredeyse tamamından kurtulun.

Her ürünün yıkanıp temizlenmesi aynı şekilde olamaz. Hiç kimse, tüm lekelerin çıkacağının garantisini veremez. Ekiplerimiz, yapılması gereken en üst düzeyde ki hizmeti sizlere sunacaklardır.

Yerinde yıkama hizmetleri başlığı altında toparlayabildiğimiz bu hizmetlerimize ait, aklınıza gelen soruları bizlere sorabilirsiniz. Biz başlıca insanların aklına takılabilecek bir kaç konuyu, ilgili başlıklar altında aktarmaya çalıştık. Detaylı bilgi isterseniz, bizleri (0850) 305 2 880 arayarak veya iletişim sayfamız üzerinden telefon numaranız ile birlikte mesaj bırakarak, ekiplerimizin sizi aramasını isteyebilirsiniz.


Koltuk, Yatak, Kanepe ve Diğer Ürünlerin Yıkama Ücreti

1 Adet 6 Kişilik 7 Kişilik 1 Kişilik 2 Kişilik
Yerinde Berjer Yıkama 40
Yerinde L Koltuk Takımı Yıkama 190 210
Yerinde Koltuk Takımı Yıkama 230 260
Yerinde Koltuk Yıkama (Tay Tüyü/Kadife) 310 360
Yerinde Koltuk Yıkama (Kırlentli/Minderli) 260 280
Koltuk Takımı Kılıfı Yıkama 30 75 90
Yerinde Sandalye Yıkama 12 60
Yerinde Yatak Yıkama 110 130
Yerinde Yatak Başlığı Yıkama 80 100
Yerinde Yatak Çevresi Yıkama 80 100
Yerinde Baza Yıkama 80 100
Yerinde Çekyat/Kanepe Yıkama 100
Kırlent Yıkama 14 85 100
Minder Yıkama 14 85 100
Restaurant Koltuk/Sandalye Yıkama Teklif Teklif Teklif Teklif Teklif
Cafe Koltuk/Sandalye Yıkama Teklif Teklif Teklif Teklif Teklif
  • Nubuk koltuklarda kullanılacak temizlik ürünü, diğerlerinden farklı olduğu için bir takım da 80 TL hizmet bedeline ilave edilir.
  • Sandalye, Kırlent ve Minder yıkama ücretlerinde, adet yükseldikçe fiyat düşer. Belirtilen rakamlar, 6 adet dahil rakamlardır.

İstanbul koltuk yıkama sayfamıza burayı tıklayarak bakabilirsiniz. Koltukların nasıl yıkandığını bu adresten öğrenebilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama sitemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Bu mesaj 2021 Koltuk Yıkama Fiyatları ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/koltuk-yikama-fiyat/feed 0
Koltuk Nasıl Yıkanır? https://istanbulyikama.com/koltuk-yikama-nasil-yapilir https://istanbulyikama.com/koltuk-yikama-nasil-yapilir#respond Mon, 06 Jan 2020 00:16:21 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=277 Koltuk Nasıl Yıkanır? Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır? Koltuk Yıkama ‘dan önce : Öncelikle koltuğumuzun ve kumaşının türü netleştirilir. Ardından varsa lekelerin durumu, kumaşın nüfuzuna ne derece işlemiş olduğu tesbit edilir. Bu konular netleştirilmeden […]

Bu mesaj Koltuk Nasıl Yıkanır? ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
Koltuk Nasıl Yıkanır? Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?


Koltuk Yıkama
‘dan önce :

Öncelikle koltuğumuzun ve kumaşının türü netleştirilir. Ardından varsa lekelerin durumu, kumaşın nüfuzuna ne derece işlemiş olduğu tesbit edilir. Bu konular netleştirilmeden temizlik sistemi tayin edilmez.
Sulu / Köpüklü veya Buharlı temizlik sisteminin hangisinin uygulanması gerekiyorsa, nerelere ve nasıl uygulanacağı bu noktada belli olur. İstanbul koltuk yıkama ekibi tarafından tesbitler yapılır. Anadolu yakası koltuk yıkama  ve Avrupa yakası koltuk yıkama ekiplerimiz, hizmet vermek için geldiklerinde, hizmet kalitesini ön planda tutarlar.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır :

Koltuk, çekyat, yatak, sandalye, minderler öncelikle ıslatılır. Islatma işlemi, bir kova suyu koltuğunuzun üzerine dökmek gibi değildir. Tamamen ıslanması ve kirlerin çözülebilmesini sağlayacak miktarda olmalıdır. Kısa bir süre beklenir ve organik doğru şampuan ile koltuklarınızın kirlerinden arındırılması işlemi yapılır. Daha sonra, gerçekten çok güçlü sanayi tipi vakumlama sistemi ile koltuk veya yatak ürününüze atılmış şampuan geri çekilir. Vakumlayarak çekmek, oldukça önemli bir konudur. Doğru vakumlama yapılmamış bir işlem sonrasında, koltuğun veya yatağın suyu ve kiri kustuğunu görebilirsiniz. Gittiğimiz pek çok noktada, suyu ve kiri kusmuş koltuk, yatak, sandalye ve minderlerle karşılaşmaktayız.

Koltuk Yıkandıktan Sonra :

Kirlerinden arındırılan koltuğun, varsa lekeleri için uygun organik şampuanı ile elde yumuşak fırça ile fırçalanması işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamada, müdahale edilmemiş pek çok lekenin çok rahat çıktığını sizlerde bizlerle beraber göreceksiniz.

Bizler mümkün olduğunca hiç müdahale edilmemiş leke olmasını istesekde, genellikle ilk müdahalenin müşterilerimiz tarafından yapıldığını biliyoruz. Ve üzerinden bir kaç yıl geçmiş olan koltuk takımları ile de karşılaşmaktayız. Bu şekilde olması, neredeyse lekelerin çıkartılabilmesini imkansıza yakın oranda yükseltmektedir.

Ardından su verilip durulanır. Sonra durulama suyu tamamen vakumlanıp çekilir. Müşterimize teslim edilir. Yıkanıp hijyenik temizliği yapılan koltuk, yatak gibi ürünlerinizi; Yaz aylarında ev veya ofis camlarını açarak 6 saat sonrasında kullanabilir durumda olduğunu görebilirsiniz. Kış aylarında ise, 8 saat gibi bir zaman dilimi genellikle yeterli olmaktadır. Verdiğimiz süreler abartılıdıdır. Genelde kuruma süresini, en az iki saat aşağı çekebileceğinizi bilmelisiniz.

Sonuç Odaklı Hizmet Kalitesi :

Organik, hijyenik ve kaliteli koltuk yıkama hizmetini, diğer memnun müşterilerimiz gibi sizde yaşayarak görebileceksiniz.
Bizler her ne kadar buradan bir kaç satır ile sizlere bilgi vermeye çalışsakta, temizliği  yapılmış, kendini “Ben Temiz ve Hijyeniğim” dercesine kendini gösteren koltuk ve yatak gibi olamaz.

Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul koltuk yıkama sayfamıza burayı tıklayarak bakabilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama sitemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Bu mesaj Koltuk Nasıl Yıkanır? ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/koltuk-yikama-nasil-yapilir/feed 0
İstanbul Koltuk Yıkama https://istanbulyikama.com/istanbul-koltuk-yikama https://istanbulyikama.com/istanbul-koltuk-yikama#comments Mon, 06 Jan 2020 00:09:21 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=267 İstanbul Koltuk Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

İstanbul Koltuk Yıkama İstanbul Koltuk Yıkama hizmetimizi, Anadolu yakası koltuk yıkama ve Avrupa yakası koltuk yıkama ekiplerimiz gerçekleştirir. 2005 yılı sonu itibariyle başladı. Hizmetler içerisinde yer alan ve müşterilerimizin bizi […]

Bu mesaj İstanbul Koltuk Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
İstanbul Koltuk Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama hizmetimizi, Anadolu yakası koltuk yıkama ve Avrupa yakası koltuk yıkama ekiplerimiz gerçekleştirir. 2005 yılı sonu itibariyle başladı. Hizmetler içerisinde yer alan ve müşterilerimizin bizi tercih etmesi ile bu günlere gelmemizi sağlayan, Koltuk Yıkama hizmetlerimiz, zaman zaman İstanbul dışından dahi talep gelmesini sağlamıştır. İstanbul ili dışında, marmara bölgesi başta, farklı illere de koltuk yıkama hizmeti sunulmuştur. Hizmet kalitemizi yaşayarak gören, farklı illerden çağrılmamıza sebep olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Koltuk kullanılsın veya kullanılmasın kirlenir. İstanbul Koltuk Yıkama olarak bu kirlerin temizliği için garanti verebiliriz. Koltuğunuzun kumaş cinsi her ne olursa olsun, kirlerden arındırılır. Lekeler için hiç kimsenin garanti veremeyeceği gibi, bizlerde garanti veremeyiz. Gelen personellerimiz bu lekelerin çıkıp çıkmayacağını geldiklerinde söyler.

Bazı kumaş cinsleri lekeyi kendi nüfusuna dahil etmez. Yani lekeler yüzeysel kalır. Gerçekte leke tutmayan kumaşlardan (naylon karışımlı kumaşlar gibi) imal edilmişlerdir. Kumaşın derinlerine işlemez. Bu lekeler ikinci yıkamada neredeyse tamamen çıkar. Eğer bu lekelere işinin ehli uzman bir kadro müdahale ederse, bu lekelerden koltuklarınız arınır.

Lekeler için sizin müdahale ettiğiniz durumlarda da, lekelerin çıkma ihtimalini zayıflatırsınız. Kullanılan kimyasal ürünler, en iyi ihtimalle kumaşın renk atmasına, gölgeli bölümler oluşmasına veya koyu kahverengi bir koltuğun ortasında açık renkli sütlü kahve tonlarında bir alan oluşmasına sebep verir. 7 kişilik koltuk takımınızın bu şekilde olmasını istemeyiz. Geçmiş yıllardan edindiğimiz tecrübeye dayanarak şunu gözlemledik. Koltuk Yıkama hizmeti için gelen kişilerin, kullandıkları hatalı deterjanlar ve hatalı uygulamalarla müdahale sonrasında, kumaşların bozuyorlar. Tüylenmelerin oluştuğu, yer yer kumaş renklerinin farklılaşması, bazı koltuk kumaşlarının hatalı uygulamadan yırtılmaları gibi sorunları, hizmet vermek için gittiğimiz yerlerde görüyoruz.

Peki lekeler için ne yapmak lazım? Aslında cevabı net.

Tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi; Hiç bir şekilde, kimse müdahale etmeden ve fazla zaman geçmesine müsade etmeden bizi aramanız yeterlidir. Yeni lekelenmiş bir koltuğun, size sorunsuz olarak teslim edilebilmesini sağlamak için çok önemli iki anahtardır bu söylediklerimiz. Burada tekrar hatırlatmak istiyoruz. Koltuğun kaplanmış olduğu kumaşın cinsi, en önemli etken durumuna geliyor. Tay tüyünden mi bahsediyoruz, naylon karışımlı bir kumaş cinsinden mi? Koltuğunuzu en iyi siz tanırsınız. Size hizmet vermek için gelecek olan ekibimize, mümkün olduğunca detaylı bilgi vermeye çalışıyoruz. Aldıkları bilgiye istinaden size geldiklerinde, kullanılacak doğru temizlik malzemeleri ile size geliyorlar.

Vereceğiniz bu bilgiler, aldığınız hizmet kalitesinin artmasını sağlar.

Uyarı : Ne yaptığını bilmeyen, 20 dakika da koltuk yıkayıp çıkan kişilerin müdahalesi sonrası, kurtarabilecek durumda olduğumuz lekelerden, bir daha kurtulma imkanınız kalmayacaktır. Koltuklarınızı kaplatmak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce defalarca karşılaşılmış, tecrübe ile sabit bir durumdur.

İstanbul için koltuk yıkama hizmeti en iyi nasıl verilebilir?

Kendi iç değerlendirmemizde, tüm birimlerimizde olduğu gibi tartıştığımız konu, hizmet kalitesini arttırmaktır.

Başladığımız günden bu yana, Koltuk Yıkama hizmetimizi alıp memnun olmayan müşterimiz bir elin peş parmağı kadar değildir. Bu bizler için gururlanmamızı sağlayacak en önemli sebep olmasına rağmen, bizler bu gururu yaşamıyoruz. Beş olmayan müşterilerimizi düşünüyoruz. Memnun edemediğimiz müşterilerimiz için ne yapabilirdik, hatamız veya eksiğimiz varmıydı sorusunu halen kendimize sormaktayız. Hizmet kalitemizi arttırabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

istanbul koltuk yıkama

 

Hangi Periyot içerisinde hizmet alınmalı :

Tüm ev – ofis tekstil ürünlerinin en geç her 6 ay’da bir sefer mutlaka temizlenmesi gerektiğini Halı Yıkama sayfalarımızda belirtmiştik. Aynı durum evimizde veya ofislerimizde kullanmakta olduğumuz koltuklarımız içinde geçerlidir.

Kısaca Mite ve Akar olarak tabir ettiğimiz ve sağlığımızı kesinlikle tehdit eden, alerjen rahatsızlıklara sebebiyet veren gözle göremediğimiz bu küçük yaratıklardan kurtulmamız gerekmektedir. Hijyenik temizliklerin, periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Sürekli kullandığımız bu tekstil ürünlerinin, Astım – Bronşit ve Alerjen rahatsızlıklara sebebiyet vermesi ancak bu şekilde önlenebilmiş olur.

Gündelik kullanımda olan Halı ve Koltukların üzerinde bulunan alerjen bakterileri sayesinde, üzerine her bastığımızda veya her oturup kalktığımızda, otururken her hareketimizle, bu bakterilerin oldukları yerden havalanmasını sağlarız. Havada uçuşmaya başlayan bakteriler, bizim ve sevdiklerimizin solunum yollarından girerek, bizlere türlü hastalıklar aşılamış olur. Kendinizi ve sevdiklerinizi korumanızın en basit yolunu tekrar etmek gerekirse; Tüm ev ve ofis tekstil ürünlerinizi, en geç 6 aylık periyotlar dahilinde hijyenik temizlik yaptırmanızdır. Hijyenik olarak temizlenmiş ürünlerin olduğu yerlerde yaşayan insanlarda ki alerjen ve Astım – Bronşit rahatsızlıklarının sayısının, tek haneli rakamlarda gezdiğini söylemek, bilim adamlarının yaptıkları araştırmalar sonucunda elde edilen istatistiki verileri görmek anlamına gelmektedir. Bu yadsınamaz bir gerçektir.

Gerçek temizlik, hijyenik olarak yapılandır. Hijyenik temizliğin adresi İstanbul Yıkama’dır.

Hizmetlerimizden memnun kalabilmeniz için, tam hijyenik ve doğal ürünler kullanılmaktadır. Kilosu 10 TL olan bir deterjan ile hiç bir ürün için hijyenik temizlik sağlanamaz. Veya 30 dakikada yıkanıp çıkılan 7 kişilik koltuk takımının temizlenmiş olduğu, kesinlikle söylenemez. 7 kişilik bir koltuk takımını en hızlı yıkayıp temizleyebilecek bir ekip, hijyenik çalışma yaptığında 30 dakika ile 4 saat aralığında süren bir zaman dilimine ihtiyaç duyar.

Telefonda gelen sorular/sorunlar :

Daha önce koltuklarını yıkatmış müşterilerimizin genelde dönüşleri şu şekildedir.

Geldiler ve 15-20 dakikada yıkayıp gittiler.

Günde 17 farklı adreste koltuk yıkıyorlarmış.

Onlar 100 TL’ye yıkıyorlar. Siz ne neden daha pahalıya yıkıyorsunuz?

Bu dönüşleri sağlayan müşterilerimiz için, az önce belirtmiş olduğumuz durumlar söz konusudur. En basitinden şöyle düşünün. İstanbul gibi metropolitan bir şehirde yaşıyoruz. Aynı ilçe içerisinde dahi bir noktadan bir başka noktaya özel aracınızla gitmek istediğinizde bile, bazen saatler alabiliyor. Burası İstanbul ve en büyük sorunlarından birisi trafik. Bizlerde isteriz ki, günde 20 adrese ulaşarak, koltuklarını temizleyelim. Ancak bu konu hem bizler için, hem bu işi hakkıyla yapan hiç bir meslektaşımız için mümkün değildir.

Koltuk yıkarken, makine veya sprey ile koltuğu ıslatıp, ardından koltuğa atmış olduğu suyu çekerek işlem tamamlandı diyenlere inanmayınız.

Ne Yapıyoruz, Ne yapmıyoruz? :

Her koltuğun kendine has kullanılmış bir kumaş türü vardır. Her kumaş üzerinde aynı deterjan kullanılamaz. Kullanılan deterjanların, mutlaka organik olması gerekir. İnsanlara ve evlerimizde beslemekte olduğumuz evcil hayvanların sağlığına zarar vermemelidir. Geçmiş yıllarımızın tecrübesi ile bunu çok rahat sağlayabiliyoruz. Pek çok firmanın yaptığı gibi, ne olduğu bilinmeyen bulaşık deterjanı gibi bir şeyle, temizlik yapıyormuşuz gibi davranmıyoruz. Organik ürünlerle, Hijyenik temizlik yapıyoruz.

Peki evcil hayvanlarımız demişken, onların bıraktığı dışkı, tüy ve insan sağlığına zararlı ancak kendileri için kesinlikle gerekli bakterilerle yaşadığımızı biliyormusunuz. Kendi üzerlerinde ki bakteriler sayesinde, vücutları üzerinde oluşabilecek hastalık ve yaralanmalara karşı, bağışıklık sistemlerinin çalışmasını sağlayan yapıya sahipler. Ama bu bakteriler, bizler için o kadar masum değiller. Evcil hayvan bulunan evlerin, her ne şartla olursa olsun, 3 ayı geçirmemek kaydıyla, tekstil ürünlerinin hijyenik bakımları gerekmektedir.

Baktığımızda genel olarak koltuk yıkama işlemi, su ve deterjan ile yapılmaktadır. Müşteri isteğine göre değil, kullandığınız koltuğa, sandalyeye, yatağa, mindere göre değişen doğru çözüm yolu ile hizmet veriyoruz. Herkes kendi işinde uzmandır. Ekibimizin uygun gördüğü hijyenik temizlik sistemi, ürünleriniz için en uygun olan sistem olacaktır. Bunun için gerekli tüm teknik bilgi ve yetkinliğe sahiptirler.

Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz. Koltukların nasıl yıkandığını bu adresten öğrenebilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama sitemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Bu mesaj İstanbul Koltuk Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/istanbul-koltuk-yikama/feed 1
İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama https://istanbulyikama.com/istanbul-stor-perde-yikama https://istanbulyikama.com/istanbul-stor-perde-yikama#comments Sun, 05 Jan 2020 23:50:08 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=224 İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

İstanbulun Stor Perde Yıkama Şirketi Stor Perde Yıkama, Perde Yıkama Hizmetimizin bir parçasıdır. İstanbul stor yıkama şirketi, İstanbul Yıkama’dır. İstanbul stor yıkama firması olarak İstanbul Yıkama, sizlere her zaman hizmet vermeye […]

Bu mesaj İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

İstanbulun Stor Perde Yıkama Şirketi

Stor Perde YıkamaPerde Yıkama Hizmetimizin bir parçasıdır. İstanbul stor yıkama şirketi, İstanbul Yıkama’dır. İstanbul stor yıkama firması olarak İstanbul Yıkama, sizlere her zaman hizmet vermeye hazırdır. Tül perdelerin yerini alan yeni nesil perde modellerinden birisi de stor perdeler olarak karşımıza çıkıyor. Stor perdelerin kullanımının bu kadar yaygınlaşması ile birlikte stor perde temizliği de bayanların aklını kurcalayan bir konu olmakta. Tül perde temizliğinden tamamen ayrı olan stor perde temizliğinin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İstanbul Yıkama firması olarak 2005 yılından bu yana halı, koltuk takımı ve perde yıkama, temizleme hizmeti sunmaktayız. Başladığımız günden bu yana, iş deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz sayesinde sizlere “müşteri memnuniyetini” esas alan politikalarımızla, her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmaya  devam etmekteyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın yanı sıra, temizlik ve yıkama işlemlerinde kullanmış olduğumuz makinelerde son teknoloji ürünüdür. Bu makineler tamamen perde yıkama ve temizleme esasına uygun olarak üretilmekte ve firmamız tarafından kullanılmaktadır. Naylon ve plastikten üretilmiş olan stor perdelerinizin temizliği, kaliteli makinelerimiz tarafından yapılmakta bu sayede stor perdelerinizin ilk günkü gibi parlak, temiz ve daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

İstanbul Yıkama’nın, Stor Perde Yıkama Hizmetleri

İstanbul Yıkama firması olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamızın sektör içerisinde lider ve öncü firmalardan biri olmasını sağlayan bu politikamız sayesinde, müşterilerimizin istek ve önerilerini dinliyor, sizlere daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek adına hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul Yıkama stor perde yıkama firması olarak, İstanbul ili içerisinde bulunan Şişli, Beşiktaş, Sarıyer ve Kağıthane ilçelerine hizmet sağlayan bir ekibe sahibiz. Bu hizmetleri sizlere sunarken ilçeye göre hizmet kalitesi vermiyor, tüm müşterilerimizin firmamız tarafından aynı standartlarda hizmet kalitesi almasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama fiyatları olarak standart fiyatlar üzerinden hizmet veriyor ve tüm müşterilerimize eşit olarak sunduğumuz hizmet kalitesinden aynı fiyat düzeyinden yararlanma imkanı sağlıyoruz. Bazı firmanın yaptığı gibi sizlerden ekstra ücretler talep etmiyor ve ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile, sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlamaya devam ediyoruz. Ücretsiz olarak adresinizden aldığımız stor perdelerinizin montajını, profesyonel ekip arkadaşlarımız yine ücretsiz olarak gerçekleştirerek, sizlerin kalitesi yüksek hizmet almasını sağlıyoruz. Stor Perde Yıkama ve kurutma işlemleri tamamlandıktan sonra, ekibimiz gelerek montajlarını yapıyor. Sizlere güvenilir, hızlı ve temiz bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul Yıkama’da Stor Perdeler Nasıl Yıkanır?

Stor perde yıkama işlemleri belli bir sıraya göre yapır ve temizlik aşamasında stor perdelerinizin kumaşına uygun temizlik ürünleri kullanılır. Stor perdelerinizin hangi kumaştan yapıldığını anlayarak, kumaşa uygun temizleme işi yapan makinelere sahip olan firmamızda, perdeleriniz %100 temizlenir. Sizlere hiçbir zarara uğramadan teslim edilir. Temizlik işlemlerinde kullandığımız ürünleri merak ediyor, makinelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlere İstanbul Yıkama iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız üzerinden şikayetlerinizi de bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlerden gelecek olan her türlü eleştiriye açığız. Eleştirilerinizi dinliyor ve gelecekte yapmamız/yapmamız gereken her konu üzerinde özellikle duruyoruz. Bunun sebebi, %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlerin bizlere katkılarını her zaman bekliyoruz.

Stor Perde Yıkama Fiyatları :

Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Stor Perdeler ile ilgili genel bilgiyi bu adresten öğrenebilirsiniz. Zebra Perdeler konusunda ki yazımıza bakabilirsiniz .
Jaluzi perde temizliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’da Stor Perde Yıkama sitemizi ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Bu mesaj İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/istanbul-stor-perde-yikama/feed 1
Hakkımızda https://istanbulyikama.com/hakkimizda https://istanbulyikama.com/hakkimizda#respond Sun, 05 Jan 2020 23:44:25 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=140 Hakkımızda Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

  İstanbul Yıkama Tarihçemizle Bizi Daha Yakından Tanıyın   İstanbul Yıkama Hakkımızda sayfamızda, firmamız hakkında bilgiler bulabilirsiniz. 2005 yılı sonu itibariyle temizlik sektörüne çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. 2011 yılında, İstanbul Yıkama web […]

Bu mesaj Hakkımızda ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
Hakkımızda Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

 

İstanbul Yıkama

İstanbul Yıkama Şirketi

Tarihçemizle Bizi Daha Yakından Tanıyın

 

İstanbul Yıkama Hakkımızda sayfamızda, firmamız hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

2005 yılı sonu itibariyle temizlik sektörüne çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. 2011 yılında, İstanbul Yıkama web sitesi adresini alarak, internet ortamına dahil olan firmamız, temizlik sektöründe hizmetlerine devam etmiştir.

2014 ve 2015 yılları arasında yeniden yapılanma sürecine girilmiş ve web sitemiz bu süreçte tarafımızdan kapatılmıştır. Mevcut müşterilerimize verdiğimiz hizmetler aksatılmamış, portföy çalışmaları yapılmamıştır.

Bize göre eksik görülen veya yenilenmesi gereken altyapı yetersizliklerinin tamamlanması, revizyona gidilmesi gereken her noktaya müdahale edilmesi sonrası, sitemiz yeniden tasarlanarak faaliyete geçirilmiştir.

Kurumlara yönelik temizlik hizmetlerimiz mevcuttur. Periyodik olarak sunulan temizlik hizmetlerimiz, aktif olarak devam etmektedir. Portföyümüz’de, tanınmış bilindik markaların yanı sıra pek çok firma bulunmaktadır.

Genel faaliyet alanlarımız olarak aşağıda ki hizmetlerin tamamını sunmaktayız. Ayrıca temizlik konusunda aşağıda belirtmediğimiz farklı temizlik hizmetlerini de vermekteyiz.
Özel temizlik ihtiyaçları gibi. Sitemiz içeriğine eklenemeyen konularda ki, aşağıda bulunan hizmetleri de bizden talep edebilirsiniz.

 

Her branş için ayrı profesyonel kadro ile çalışmaktayız.

Halı Yıkama Temizleme

Koltuk Yıkama Temizleme

Yatak Yıkama Temizleme

Yorgan Yıkama Temizleme

Tente Yıkama Temizleme

Stor Perde Yıkama Temizleme

Jaluzi Perde Temizliği

Tül, Fon ve Kruvaze Perde Kuru Temizleme

Ofis Temizlikleri – Kurumsal Temizlikler

İnşaat sonrası Temizlik

Çamaşırhane Hizmetleri

Yerinde Halı – Halıfleks Yıkama Temizleme – Camii Halısı Yıkama

 

İstanbul Yıkama Temizlik şirketimiz, önümüzdeki dönem içerisinde yapacağı yeni atılımlar ve hizmet kalitesini sürekli arttırma çalışmalarını hızlandıracaktır. Yıkama ve Temizlik sektörü içerisinde her noktada yürüttüğü çalışmalarla, adından bahsedilen bir firma olmayı hedeflemiştir.

Yüksek standartlarda ki hizmet kalitemiz, yılların verdiği sektörel bilgi ve birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimizin %100 e neredeyse ulaşmasını sağlamıştır. Bize duyulan güven ve itibarın artması, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, müşterilerimizin öneri ve isteklerini sürekli dinleyen yapımız, yeniliklere açık bir firma olmak, hizmet verme standartlarımızı yükseltmiştir.

İstanbul Yıkama, Temizlik sektörünün öncülüğünü yapmak için kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Sizleri de bu süreçte bizlerle birlikte görmekten mutluluk duyarız.

Bu mesaj Hakkımızda ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/hakkimizda/feed 0
Şişli Halı Yıkama https://istanbulyikama.com/sisli-hali-yikama-servisi https://istanbulyikama.com/sisli-hali-yikama-servisi#respond Sun, 05 Jan 2020 23:44:16 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=425 Şişli Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Şişli Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
Şişli Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Şişli Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/sisli-hali-yikama-servisi/feed 0
Özel Halı Yıkama https://istanbulyikama.com/ozel-hali-yikama https://istanbulyikama.com/ozel-hali-yikama#respond Sun, 05 Jan 2020 23:35:02 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=614 Özel Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Özel Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
Özel Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Özel Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/ozel-hali-yikama/feed 0
Eyüp Halı Yıkama https://istanbulyikama.com/eyup-hali-yikama-servisimiz https://istanbulyikama.com/eyup-hali-yikama-servisimiz#respond Sun, 05 Jan 2020 23:31:02 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=600 Eyüp Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Eyüp Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
Eyüp Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Eyüp Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/eyup-hali-yikama-servisimiz/feed 0
GOP Halı Yıkama https://istanbulyikama.com/gop-hali-yikama-servis https://istanbulyikama.com/gop-hali-yikama-servis#respond Sun, 05 Jan 2020 23:30:02 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=607 GOP Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj GOP Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
GOP Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj GOP Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/gop-hali-yikama-servis/feed 0
Beşiktaş Halı Yıkama https://istanbulyikama.com/besiktas-hali-yikama-servisi https://istanbulyikama.com/besiktas-hali-yikama-servisi#respond Sun, 05 Jan 2020 23:28:56 +0000 http://istanbulyikama.com/?p=385 Beşiktaş Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Beşiktaş Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
Beşiktaş Halı Yıkama Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama -

Bu mesaj Beşiktaş Halı Yıkama ilk olarak Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama sitesinde yayınlanmıştır.

]]>
https://istanbulyikama.com/besiktas-hali-yikama-servisi/feed 0