İstanbul Yıkama Hakkında, Tarihçesini ve Bilgilere Ulaşabilirsiniz.
istanbul özel halı yıkama servisi
Özel Halı Yıkama
6 Ocak 2020
stor perde yıkama
İstanbul Yıkama Stor Perde Yıkama
6 Ocak 2020

 

İstanbul Yıkama®

İstanbul Yıkama Şirketi

Tarihçemizle Bizi Daha Yakından Tanıyın

 

İstanbul Yıkama Hakkımızda sayfamızda, firmamız hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

2005 yılı sonu itibariyle temizlik sektörüne çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. 2011 yılında, İstanbul Yıkama web sitesi adresini alarak, internet ortamına dahil olan firmamız, temizlik sektöründe hizmetlerine devam etmiştir.

2014 ve 2015 yılları arasında yeniden yapılanma sürecine girilmiş ve web sitemiz bu süreçte tarafımızdan kapatılmıştır. Mevcut müşterilerimize verdiğimiz hizmetler aksatılmamış, portföy çalışmaları yapılmamıştır.

Bize göre eksik görülen veya yenilenmesi gereken altyapı yetersizliklerinin tamamlanması, revizyona gidilmesi gereken her noktaya müdahale edilmesi sonrası, sitemiz yeniden tasarlanarak faaliyete geçirilmiştir.

Kurumlara yönelik temizlik hizmetlerimiz mevcuttur. Periyodik olarak sunulan temizlik hizmetlerimiz, aktif olarak devam etmektedir. Portföyümüz’de, tanınmış bilindik markaların yanı sıra pek çok firma bulunmaktadır.

Genel faaliyet alanlarımız olarak aşağıda ki hizmetlerin tamamını sunmaktayız. Ayrıca temizlik konusunda aşağıda belirtmediğimiz farklı temizlik hizmetlerini de vermekteyiz.
Özel temizlik ihtiyaçları gibi. Sitemiz içeriğine eklenemeyen konularda ki, aşağıda bulunan hizmetleri de bizden talep edebilirsiniz.

 

Her branş için ayrı profesyonel kadro ile çalışmaktayız.

Halı Yıkama Temizleme

Koltuk Yıkama Temizleme

Yatak Yıkama Temizleme

Yorgan Yıkama Temizleme

Tente Yıkama Temizleme

Stor Perde Yıkama Temizleme

Jaluzi Perde Temizliği

Tül, Fon ve Kruvaze Perde Kuru Temizleme

Ofis Temizlikleri – Kurumsal Temizlikler

İnşaat sonrası Temizlik

Çamaşırhane Hizmetleri

Yerinde Halı – Halıfleks Yıkama Temizleme – Camii Halısı Yıkama

 

İstanbul Yıkama Temizlik şirketimiz, önümüzdeki dönem içerisinde yapacağı yeni atılımlar ve hizmet kalitesini sürekli arttırma çalışmalarını hızlandıracaktır. Yıkama ve Temizlik sektörü içerisinde her noktada yürüttüğü çalışmalarla, adından bahsedilen bir firma olmayı hedeflemiştir.

Yüksek standartlarda ki hizmet kalitemiz, yılların verdiği sektörel bilgi ve birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimizin %100 e neredeyse ulaşmasını sağlamıştır. Bize duyulan güven ve itibarın artması, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, müşterilerimizin öneri ve isteklerini sürekli dinleyen yapımız, yeniliklere açık bir firma olmak, hizmet verme standartlarımızı yükseltmiştir.

İstanbul Yıkama, Temizlik sektörünün öncülüğünü yapmak için kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Sizleri de bu süreçte bizlerle birlikte görmekten mutluluk duyarız.

×