İstanbul Yıkama Hakkındaki Bilgiler ve Faalliyet alanları.
ArayınWhatsApp

İstanbul Yıkama Hakkında

2005 yılı sonu itibariyle temizlik sektörüne çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. 2011 yılında, İstanbul Yıkama web sitesi adresini alarak, internet ortamına dahil olan firmamız, temizlik sektöründe hizmetlerine devam etmiştir.

2014 ve 2015 yılları arasında yeniden yapılanma sürecine girilmiş ve web sitemiz bu süreçte tarafımızdan kapatılmıştır. Mevcut müşterilerimize verdiğimiz hizmetler aksatılmamış, portföy çalışmaları yapılmamıştır.

Bize göre eksik görülen veya yenilenmesi gereken altyapı yetersizliklerinin tamamlanması, revizyona gidilmesi gereken her noktaya müdahale edilmesi sonrası, sitemiz yeniden tasarlanarak faaliyete geçirilmiştir. Web sitemiz üzerinde, şu an hizmet alanlarımıza ait tüm bilgiler hazırlanamadığı için yayınlanmıyor.  En kısa zamanda, düzenlemesi biten faaliyet alanlarımıza ait bilgiler teker teker sitemize eklenecektir.

Kurumlara yönelik temizlik hizmetlerimiz mevcuttur. Periyodik olarak sunulan temizlik hizmetlerimiz, aktif olarak devam etmektedir. Portföyümüz’de, tanınmış bilindik markaların yanı sıra pek çok firma bulunmaktadır. Detaylı bilgiler istenilirse sunulabilir.

Genel faaliyet alanlarımız olarak aşağıda ki hizmetlerin tamamını sunmaktayız. Ayrıca temizlik konusunda aşağıda belirtmediği miz ufak çaplı temizlik hizmetlerini de vermekteyiz. Özel temizlik ihtiyaçları gibi. Sitemiz içeriğine eklenemeyen konularda ki, aşağıda bulunan hizmetleri de bizden talep edebilirsiniz.

İstanbul Yıkama Şirketi

İstanbul, Halı, Koltuk, Yatak, Yorgan, Tente, Stor, Perde, Jaluzi, Ofis, Kurumsal, Yıkama, Temizleme, Şirketi

Her branş için ayrı profesyonel kadro ile çalışmaktayız.

 • Halı Yıkama Temizleme
 • Koltuk Yıkama Temizleme
 • Yatak Yıkama Temizleme
 • Yorgan Yıkama Temizleme
 • Tente Yıkama Temizleme
 • Stor Perde Yıkama Temizleme
 • Jaluzi Yıkama Temizleme
 • Yerinde HalıHalıfleks Yıkama Temizleme
 • Ofis Temizlikleri – Kurumsal Temizlikler
 • İnşaat sonrası Temizlik
 • Yangın sonrası Temizlik
 • Vitrin Camları Temizliği
 • Çamaşırhane Hizmetleri

İstanbul Yıkama Temizlik şirketimiz, önümüzdeki dönem içerisinde yapacağı yeni atılımlar ve hizmet kalitesini sürekli arttırma çalışmalarını hızlandıracaktır. Yıkama ve Temizlik sektörü içerisinde her noktada yürüttüğü çalışmalarla, adından bahsedilen bir firma olmayı hedeflemiştir.

İstanbul Yıkama; Kağıthane merkezli Zincirlikuyu V.D. bağlı, Ruhsatlı resmi çalışan bir işletmedir. Kapıda nakit veya kart ile ödeme imkanı sunmaktadır. İsteyen müşterilerimize, vergi levhamız ve ruhsatımız gösterilir.

Yüksek standartlarda ki hizmet kalitemiz, yılların verdiği sektörel bilgi ve birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimizin %100 e yakın olmasını sağlamıştır. Bize duyulan güven ve itibarın artması, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, müşterilerimizin öneri ve isteklerini sürekli dinleyen yapımız, yeniliklere açık bir firma olmak, hizmet verme standartlarımızı yükseltmiştir.

İstanbul Yıkama, Temizlik sektörünün öncülüğünü yapmak için kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün yükseltmektedir.

Sizleri de bu süreçte bizlerle birlikte görmekten mutluluk duyarız.

Bu yazımız, https://istanbulyikama.com/hakkimizda/ adresinde yayınlanmıştır.

İstanbul Yıkama

Hizmet alan tüm müşterilerimizin, sayfanın alt tarafında yer alan Memnuniyet Anketini doldurmasını rica ederiz.