Halı Teslim Almak, Halı Teslim Etmek

Halı Teslim Almak Halı Teslim Etmek

Halı Teslim Almak ve Halı Teslim Etmek çok önemli iki aşamadır. Müşterilerimize karşı her zaman güler yüzlü, dürüst ve doyurucu bilgiyi, bu iki aşamada sağlayabiliyoruz. Kısacası siz değerli müşterilerimizle, telefon görüşmelerimizin dışında konuştuğumuz iki aşama bulunmakta. Bu aşamalar bizler için çok önemli. Çünkü sizlerden geri dönüşler alarak, işimizi daha iyi yapabilme çabalarımıza yön veriyorsunuz. Bizler her ne kadar Müşteri Memnuniyeti anketini doldurmanızı rica etsek de, çoğu zaman yoğunluklarından dolayı müşterilerimiz olan sizlerin, bunun için zamanız olamıyor. Bizlerde bunun farkında olarak, bizim için çok önemli bu iki aşamada, sizleri dinlemeye çalışıyoruz.

Halı Teslim Almak

İstanbul Yıkama olarak sürdürmekte olduğumuz hizmetlerimizden bir tanesi halı yıkama işlemidir. Bu hizmetimizde halılarınızın teslim alınması ve teslim edilmesi aşamasında randevu sistemi ile çalışılmaktadır. Böylece sizlerin uygun olduğunuz gün ve saatin belirlenerek evinizden alınan halıların en sağlıklı koşullarda yıkanıp, kurutulup, paketlenmesi sağlanır.

Halı yıkama teslim alma ve teslim etme süreci arasındaki fark, mevsime göre değişim göstermez. Çünkü firmamızda özel olarak ayrılmış alan içerisinde, halılarınız kurutulmaya bırakılmaktadır. Temiz hava sirkülasyonunun yeterince mevcut olduğu kurutma ortamlarında, halılarınızın daha kısa sürede kurutulabilmesine imkan tanıyan yeni teknolojiye sahip makineler de kullanılmaktadır.  Böylece içinde bulunduğumuz mevsim yaz da olsa kış da olsa aynı hızda ve aynı performansta hizmetlerimizin devamlılığı sağlanabilmektedir. Sizlerden belirlediğiniz gün ve saatte teslim alınan halılarınız, halılarınızın cinsine uygun yıkama işlemlerinden sonra yine halıların üretim malzemelerine uygun şekilde kurutma işlemlerinden geçirilerek planlanan günde talep ettiğiniz adreste hazır olarak sunulmaktadır.

Müşterilerimizin talepleri üzerine gerektiğinde, yerinde halı yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. İstanbul Yıkama firmamızın, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan yerinde halı yıkama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bu linkten faydalanabilirsiniz. Böylece gerekli olan tüm malzeme ve cihazlarımız, alanında uzman personellerimiz ile birlikte, sizlerin belirlemiş olduğunuz adreste halı yıkama hizmeti sunulacaktır. Yerinde halı yıkama hizmet ücretleri, evinizden yıkanıp temizlenmesi için alınan fiyatlardan farklıdır.

Halı Teslim Etmek

Sizlerden yıkamak üzere teslim aldığımız halıların yıkanma ve kurutma süreci, halınızın cinsine göre belirlenmektedir. Her birine ayrı yöntemler uygulanması sebebi ile işlemlerin sürecinde de değişiklikler söz konusu olabilmektedir. Halı yıkama hizmetimizde ki teslimat süreci ile ilgili en gerçek bilgilere ulaşabilmek için bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. İstanbul Yıkama firmamızla iletişim kurabilmek oldukça kolay ve hızlıdır. Resmi internet sitemizdeki halı yıkama iletişim bölümüne buradaki linkten hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Halı yıkama adrese teslim etme hizmetlerimiz de bir randevu sistemi dahilinde yürütülmektedir. Halının cinsine uygun olarak uygulanan işlem basamaklarından sonraki bir güne ve saate denk gelecek şekilde müşterilerimiz için uygun olacak zaman planlanır. Planlan gün ve saatte, personellerimiz sizlerden alınan halıları; tam hijyenik, görünen ve görünmeyen tüm bakterilerden arınmış olarak teslim etmektedir. İstanbul Yıkama firmamız bünyesinde; halı yıkama adrese teslim etme işlemlerinin de en az halı yıkama işlemlerinde olduğu kadar titiz bir çalışmaya tabi olduğunu bildirmek isteriz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve hizmetlerimizi daha yakından incelemek, vizyonumuz hakkında fikir sahibi olabilmek için profesyonel halı yıkamak, tecrübe ister yazımızı inceleyebilirsiniz. Halılarınızın evinizden alınmasının ardından hangi işlemlere tabi tutulduğunu ve hangi titiz çalışmalardan geçirildiğini öğrenmek  için ve çok daha ayrıntılı bilgi almak için ise dilediğiniz gün ve saatte bizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Halı Teslim Almak veya Halı Teslim Etmek, her ne kadar basit bir iş gibi görünse de, müşterilerimiz olan sizlerle yüz yüze görüştüğümüz bu anlar çok önemlidir. Hem siz değerli müşterilerimiz için bizi daha iyi tanıyabilmeniz adına, hemde sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz adına.