Hizmet Kalitemizi Müşterilerimizden Dinleyin - Stor Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama

Hizmet Kalitemizi Müşterilerimizden Dinleyin

Müşterilerimizin İfadesiyle Hizmet Kalitemizİstanbul Yıkama Müşteri Yorumları

İstanbul Yıkama® olarak bizler, bilgi, birikim ve son teknoloji ekipmanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizi, bizim anlatmamızdan ziyade, deneyimleyen kişilerin dilinden bizi dinleyin.

Bizleri sizlere anlatabilecek kişiler, hizmet almış ve hizmet kalitemizi başkalarına tavsiye eden portföyümüzde yer alan insanlardır. Bizi en iyi sizler anlatabilirsiniz.

Hizmet kalitemizi deneyemliyen herkesin,  https://bit.ly/istanbulyikamayorum  adresinde ki, Google ın üzerinde yer alan platforma kendi yorumlarını eklemelerini rica ederiz. Yorumlarınız ilgili sitelerin, ilgili sayfalarında yayınlanacaktır. (Portföyümüz dahilinde bulunmayan kişilerin yorumları, gerekli cevabı almakta ve Google tarafından yayından kaldırılmaktadır.) Gelen teşekkür telefonlarını buradan yayınlayamıyoruz.

Son söz her zaman ki gibi, hizmet kalitemizi birebir deneyemliyen insanların.

Hizmet alan gerçek kişilerin yorumlarını okuyunuz.
Dilerseniz yukarıda verilmiş olan adres üzerinden de, kişilerin gerçek olduğunu teyid edebilirsiniz.

Görkem Muştu


İşini profesyonel yapan, kaliteli çalışanlara sahip bir firma. Yatak temizliği hizmeti aldım ve memnun kaldım, kendilerine çok teşekkür ederim.

Nazlı Genç


Istanbul yıkama eldokuma özel halılarımı verdim çok memnun kaldim tavsiye ederim

Sevil İpek


Her ihtiyacım olduğunda gönül rahatlığıyla halılarımı teslim ettiğim güvenilir bir firma aradığımda hemen gelip teslim alırlar ve en temiz ve güzel şekilde geri getirilir en önemliside güler yüzlü bir ekip teşekkür ederim

Fuat Mutlu


Uygun fiyat iyi hizmet

Cansel Bulutoğlu


Yillardir calisip cok memnun kaldigimiz bir kurum. Cok tesekkur ederiz

As


Tam zamanında ve temiz iş Güler yüzlü

Görkem Kaplan


Hizmet ve yıkama güzel

Nurten Kabaoğlu


İki yıldır halı yıkama olaraka istanbul halı yıkamayı kullanıyorum ve oldukca da memnunum temiz ve güvenli bi yer herkese tavsiye ederim

Kezban Kara


Güzel hizmet

Bayram Gök


Gercekten guvenilir , guvenli, temiz ve hizli bir sirket, Heersey icin tesekkurler

Zeynep Vera Yılmaz


Hizmet kaliteli teşekkürker

Okan Erdem


Bugüne kadar verdiydiniz hizmet için tskr ler çok memnunuz

Mustafa Ertem

Girişimci - İşletmeci


İşletmemin Perde, Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama hizmetlerini sağlıyorlar. Tüm ekibe teşekkür ederiz.

Great Design THINKER


Çocuğun çişli yatağı, yeni alınmış gibi oldu. Bu kadar düzgün iş yapacağınızı bilseydim, evi yıkayın derdim. :) Teşekkürler. Ellerinize sağlık.

Muammer Yağlıkara


Her şey için çok ama çok teşekkür ederim onca tecrubemizden sonra tek kelimeyle profesyonel her hali emek verilen bir sonuç

Emel Gülderen

İç Mimar


Kaliteli ve uygun fiyatlarıyla, müşterilerime tavsiye ettiğim çözümler üretiyorlar. Hiç yanıltmadıkları için teşekkürler. Herkesin mutlaka hizmet almasını tavsiye ederim.

Hande Gürsel


Halı temizleme için tekrar tercih edeceğim bir yer açıkçası ben hizmet kalitesinden oldukça memnun kaldım, tavsiye ederim. Doğru bilgilendirip, zamanında teslim ettiler ve fiyat performans olarak çok iyi diyebilirim.

Oğuzhan Albayrak


İlginiz alakanız için çoook teşekkür ederim herşey yeni gibi ellerinize sağlık

Hakan Tepecik


Gelen ekip çok başarılıydı. Geçen sefer başka bir yerden geldiler, 30 dakikada evden kaçmak için uğraşmışlardı. 2 saat sonra işleri bittiğinde sordular bana aslında. Bizim göremediğimiz sizin gördüğünüz bir şey var mı dediler. Baktım yok dedim. Onlar gidince koltuğun arkasında ufak Bi leke gördüm. Aradım köprüye girmişler. Ertesi gün gelip onu da hallettiler. Üsküdar'da herkese tavsiye ediyorum onları. Teşekkürler

Binnur Zünbüloğlu


#istanbulkoltukyikama #istanbulstorperdeyikama #istanbulhaliyikama Halı Koltuk ve Stor perdelerimizi yıkadılar. Mükemmel temizlik kalitesi için teşekkürler.

Cem Deveci


Koltuk yıkama hizmeti aldım. Çok memmum kaldım. Teşekkürler.

Ertekin Erguvan


Tem Avrupa konutlarında oturuyordum. Şimdi 1453'de oturuyorum. Bu firmaya daha önce halı yıkatmıştım. Çok beğenmiştim. Buraya taşındıktan sonra, koltuk yatak ve yatak başlığımı yıkattım onlara. Çocukların çişli yataklarıda yıkandı. Harika bir sonuç aldım. Herkese şiddetle tavsiye ederim. İlk minderi yıkadıklarında hayret etmiştim. Koltuğun kendini ve ilk minderin renginin nasıl açıldığını kendiniz görün. Çektiğim fotoğrafı ekliyorum.

İlhan Çobanoğlu


Süper Hizmetleri var. Hem bizim ailenin tüm stor yıkama işlemini, hemde halı yıkama işlemlerini yaptılar. Biz çok memnun kaldık. Şiddetle tavsiye ederim herkese.

Ahmet Cicek


Cok iyi is çıkarttılar.

Mustafa Kargi


İşlerini dört dörtlük yapıyorlar. Bence çok başarılılar. Tüm hizmetlerini denedim. Mükemmel, tam istediğim temizlik hizmetini ilk kez aldım.

Ülger Bulut Karaca


Yaklasik 4 yildir perde, jaluzi ve hali yikama icin hizmet aliyorum. Isini ciddiyetle yapan profesyonel bir ekip. Tavsiye ederim.
×