İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

Halı evlerimizin örtüsü, evlerimizin güzelliğine güzellik katan, evlerimizin en önemli ihtiyaçlarından ve vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Kimimiz için bir tutkudur halı.

Halı kültürü, dünyanın her ülkesinde ne yazık ki yok. Genel olarak bakıldığında, Asya ülkeleri ve Arap ülkeleri ağırlıklı olarak kullanıldığını belirtmek, çokta yanlış bir ifade olmayacaktır.

Evlerimizin en güzel süslerinden birisi olan halılarımız, hepimiz için kıymetlidir. Yazlık Halılarımız, Kışlık Halılarımız ve Özel Günlerde dahi kullanmak için özenle aldığımız halılarımız bulunmaktadır. Kısaca biz toplum olarak halıları seviyoruz.

Halılarımızı her ne kadar çok sevsek de, genel olarak hepimizin yaptığı bir hatamız var. Halılarımızın belli periyotlar dahilinde yıkanıp temizlenerek, havalanmaları gerekmektedir. Yılda en az 2 sefer olmak kaydı ile, halıların yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. Halılarımızı evlerimizde saklarken, Halı Hurçları içerisinde muhafaza etmekteyiz. Ancak halılarımızı her iki ayda bir o hurçların içerisinden çıkartarak, havalandırmamız gerektiğini çoğumuz atlarız. Havalanmayan halılar için, güve, küf ve sürekli rulo halinde sarılı oldukları için, tüylerde ve varsa kabartmalarda, zaman içerisinde yassılaşma riski oluşabilir. Çok değer verdiğimiz halılarımızı, kendimiz değersiz hale gelmesini sağlamış oluruz.

İstanbul Yıkama olarak bu ufak ama önemli bilgiyi sizlere hatırlatmak istedik. İstanbul Halı Yıkama Şirketi olarak, servis bölgelerimizde ki var olan tüm halıların yıkama ve temizliğini yapmaktayız.

Halı Yikama Orta Halısı

Tarihi Halılar, Antika Halılar, El Dokuma Halılar, Hereke Halısı, Bünyan Halısı, Isparta Halısı, İran Halısı, Shaggy Halı ve diğer tüm halılarınızı, en-boy olarak ölçüldüğünde çok büyük olan 80 metre kare halılarınız dahil, özel servis araçlarımızla alarak yıkayıp, temizleyip sizlere teslim ediyoruz.

Her ne kadar halılarınızı yıkamak için teslim alsak da, büyük halıların taşınması oldukça güçtür. Ve bu büyük halıların yerinden kalkmadan kısa süre içerisinde yıkanıp temizlenmesi gerekir. Zamanla yarışılan bir süreçtir. Bu durumda büyük halılarınızı yerinde halı yıkama sistemlerimizle yıkayıp temizliyoruz.

Yerinde Halı Yıkama konusunda hizmet vermekte olduğumuz sektörlere bakacak olursak; Camii Halıları yıkama, Otel Halıları yıkama, Ofis Halıları yıkama, Restaurant Halıları yıkama, Sergi alanlarının halılarının yerinde yıkanması, Sinema ve Tiyatro Salonları Halılarının yıkanması, bazı kurum ve kuruluşların sabit halıflexleri aklımıza ilk gelenler olmaktadır.

Halılardan Kaynaklı Alerjen Rahatsızlıklar
İmkanı olan bazı firmalar halıları kuyu suyu ile yıkamaktadır. Sonuçta kuyu suyuna para ödemediklerinden, kâr oranları daha yüksek olmaktadır. Kuyu suyunun kokusunu, ucuz parfümlerle yok etme yolunu tercih ederler. Biz Şehir Şebekesinden gelen suyu kullanıyoruz. Yıkayıp temizlediğimiz halılarda, sudan kaynaklı kötü kokular olmamaktadır.

İstanbul Yıkama bünyesinde, ERA 111 Bitkisel doğal şampuan kullanılmaktadır. Müşterilerimizin tercihlerine göre, parfüm kullanıp kullanmayacağımıza karar veriyoruz. Çünkü; Halılarımızın üzerinde bizler yaşıyoruz. Günümüz toplumlarının en büyük sorunlarından birisi, alerjiye bağlı rahatsızlıklardır. Astım rahatsızlığı veya parfüm kokusuna alerjisi olan bir müşterimizin, bizleri uyarması gerekmektedir. O halıya basacak kişilerde herhangi bir rahatsızlık olup olmadığını bilemeyiz. Parfüm isteği bizlere iletilmediği takdirde, alacağınız koku ERA 111 doğal şampuanın kokusu olacaktır. Halılarınızı güvenle kullanabilirsiniz.
Halılar ve Evcil HayvanlarGün geçtikçe toplumumuz pek çok konuda daha fazla bilinçleniyor. Özellikle hayvanlara karşı. Doğal olarak, evinde evcil hayvanı olan müşteri sayımızda her geçen gün artmakta. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan dolayı, evinde evcil hayvan besleyen müşterilerimizin halılarını aldığımızda, işaretleyerek ayrıca yıkıyoruz.

Bunun dışında, bazı titiz müşterilerimiz birlikte yıkanmamalarını bizden isteyebiliyorlar. Böyle bir istekte bulunmaya elbette hakkınız var. Sizi dinliyor ve istekleriniz doğrultusunda, sizleri memnun edebilmek için yıllardır çalışıyoruz.

Kağıthane Halı Yıkama, Sarıyer Halı Yıkama, Şişli Halı Yıkama, Beşiktaş Halı Yıkama bölgelerimizde, iki saat içerisinde alım gerçekleştiriyoruz.

https://goo.gl/MrPFS3

Kapıda nakit veya Kredi Kartı ile ödeme imkanıyla.

 

Hizmet alan tüm müşterilerimizin, sayfanın alt tarafında yer alan Memnuniyet Anketini doldurmasını rica ederiz.