İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul Stor Perde Yıkama Hizmetleri

Stor Perde Yıkama Hizmetimiz. Tül perdelerin yerini alan yeni nesil perde modellerinden birisi de stor perdeler olarak karşımıza çıkıyor. Stor perdelerin kullanımının bu kadar yaygınlaşması ile birlikte stor perde temizliği de bayanların aklını kurcalayan bir konu olmakta. Tül perde temizliğinden tamamen ayrı olan stor perde temizliğinin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İstanbul Yıkama firması olarak 2005 yılından bu yana halı, koltuk takımı ve perde yıkama, temizleme hizmeti sunmaktayız. Başladığımız günden bu yana, iş deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz sayesinde sizlere “müşteri memnuniyetini” esas alan politikalarımızla, her geçen gün hizmet kalitemizi arttırmaya  devam etmekteyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızın yanı sıra, temizlik ve yıkama işlemlerinde kullanmış olduğumuz makinelerde son teknoloji ürünüdür. Bu makineler tamamen perde yıkama ve temizleme esasına uygun olarak üretilmekte ve firmamız tarafından kullanılmaktadır. Naylon ve plastikten üretilmiş olan stor perdelerinizin temizliği, kaliteli makinelerimiz tarafından yapılmakta bu sayede stor perdelerinizin ilk günkü gibi parlak, temiz ve daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

İstanbul Stor Perde Yıkama Hizmetleri

İstanbul Yıkama firması olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Firmamızın sektör içerisinde lider ve öncü firmalardan biri olmasını sağlayan bu politikamız sayesinde, müşterilerimizin istek ve önerilerini dinliyor, sizlere daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermek adına hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul stor perde yıkama firması olarak, İstanbul ili içerisinde bulunan Şişli, Beşiktaş, Sarıyer ve Kağıthane ilçelerine hizmet sağlayan bir ekibe sahibiz. Bu hizmetleri sizlere sunarken ilçeye göre hizmet kalitesi vermiyor, tüm müşterilerimizin firmamız tarafından aynı standartlarda hizmet kalitesi almasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere İstanbul stor perde yıkama fiyatları olarak standart fiyatlar üzerinden hizmet veriyor ve tüm müşterilerimize eşit olarak sunduğumuz hizmet kalitesinden aynı fiyat düzeyinden yararlanma imkanı sağlıyoruz. Bazı firmanın yaptığı gibi sizlerden ekstra ücretler talep etmiyor ve ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile, sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlamaya devam ediyoruz. Ücretsiz olarak adresinizden aldığımız stor perdelerinizin montajını, profesyonel ekip arkadaşlarımız yine ücretsiz olarak gerçekleştirerek, sizlerin kalitesi yüksek hizmet almasını sağlıyoruz. Stor Perde Yıkama ve kurutma işlemleri tamamlandıktan sonra, ekibimiz gelerek montajlarını yapıyor. Sizlere güvenilir, hızlı ve temiz bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul Yıkama’da Stor Perdeler Nasıl Yıkanır?

Stor perde yıkama işlemleri belli bir sıraya göre yapır ve temizlik aşamasında stor perdelerinizin kumaşına uygun temizlik ürünleri kullanılır. Stor perdelerinizin hangi kumaştan yapıldığını anlayarak, kumaşa uygun temizleme işi yapan makinelere sahip olan firmamızda, perdeleriniz %100 temizlenir. Sizlere hiçbir zarara uğramadan teslim edilir. Temizlik işlemlerinde kullandığımız ürünleri merak ediyor, makinelerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlere İstanbul Yıkama iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız üzerinden şikayetlerinizi de bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlerden gelecek olan her türlü eleştiriye açığız. Eleştirilerinizi dinliyor ve gelecekte yapmamız/yapmamız gereken her konu üzerinde özellikle duruyoruz. Bunun sebebi, %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlerin bizlere katkılarını her zaman bekliyoruz.