Yerinde Halı Yıkama İşlemleri

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

İstanbul Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama. Çalışma alanlarınızda, evlerde, yurtlarda, camilerde ve dahası yaşamın olduğu birçok iç mekanda, halıları görmek mümkündür. Hayatımızın her evresinde soğuğa karşı önlem amaçlı olduğu kadar, ev aksesuarı olarak da kullandığımız halıların temizliğine de dikkat etmek etmemiz gerekmektedir.

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile birlikte halı yıkama merkezleri çoğalmaya başlamaktadır. İstanbul Yıkama merkezimiz de 2005 yılından itibaren, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 7 günün 24 saati hizmet veren merkezimiz, halılarınızı her mevsim yıkamaktadır. Cami halısı, yurt halısı gibi halılarınızı yerinde yıkama yaparak aynı gün içinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Yerinde halı yıkama yaparken; sanayi tipi makinelerimizle adresinize gelmekte ve aradığınız mükemmel temizliği sağlamaktayız. Şampuanlama ve ovma makinesiyle birlikte halılarınızın yıkaması yapılmaktadır. Halılarınızın kurutma işlemi için vakumlama yapılmaktadır. Vakumlama yaparken halıda kalan suyun son zerresine kadar çekme işlemi yapılır. Kalan çok hafif nem ise, bir kaç saatlik bir süre sonrasında buharlaşıp gider. Ardından halılarınızı gönül rahatlığı içerisinde kullanabilirsiniz.

Merkezimize gelecek olan halılarınız için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret edebilir veya telefonla arayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Öncelikle yıkamaya göndereceğiniz halınızın metre kare ölçümlerini alabilirsiniz. Dilerseniz Yerinde Yıkama ekibimiz gelerek, çalışma yapılması planlanan alan için ölçümleri yapar. Yapmış olduğunuz ölçümlere göre ve halınızın türüne göre fiyatlar belirlenmektedir.

Yerinde Yıkama hizmetimiz haricinde, parça halı olarak tabir etmiş olduğumuz halılarınız için; Kaç adet halı göndereceğiniz, metrekaresini, türünü söyleyerek ve adres gibi diğer bilgileri bizlere aktararak bir kayıt oluşturmalısınız. Ücretsiz servislerimizle bulunduğunuz adrese gelerek halılarınızı teslim alırız. Yıkanıp temizlenen halılarınız, sizden randevu alınarak en kısa sürede, size teslim edilirler.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama hizmetini, tüm Türkiye ve KKTC dahil olmak üzere sizlere sunmaktayız.

Tüm yerinde yıkama hizmetlerimizde olduğu üzere, önceden randevu alınıp çalışma gerçekleştirilmektedir.