Kağıthane Stor Perde Yıkama

Kağıthane Stor Perde Yıkama-www.istanbulyikama.com

Kağıthane Stor Perde Yıkama Hizmeti

İstanbul Yıkama olarak, İstanbul ili ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize yılların verdiği tecrübemizi katarak devam ediyoruz. Kağıthane stor perde yıkama hizmetimiz ile, bu ilçede yaşayan müşterilerimizin stor perdelerini evlerinden ücretsiz olarak alıyor, temizliğini yapıyor ve temizlik işleminden sonra randevu alıp, adresleriniz de sizleri ziyaret ederek ücretsiz montaj işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Stor perde temizliğinde kullandığımız kaliteli makinelerimiz ve temizlik ürünlerimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan güvenilir ekip arkadaşlarımız ile sizlere 2005 yılından bu yana hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bilindiği üzere stor perdelerin temizliği oldukça hassas ve özenli bir şekilde yapılmalıdır. En ufak bir hata stor perdelerin kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir. Stor perdelerin temizliğini evinizde yapmak oldukça zor olmaktadır. Tül perdelerin temizliğine benzemeyen stor perde temizliği için firmamızı tercih edebilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve yılların verdiği tecrübeye dayanarak sizlere en iyi hizmeti verecek olan firmamızdan daima memnun kalacaksınız.

Kağıthane Stor Perde Yıkama Fiyatları

2005 yılından bu yana İstanbul Yıkama olarak sizlere verdiğimiz hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Kendimizi geliştirmek ve “önce müşteri memnuniyeti” politikamız adına yaptığımız geliştirmelerimize, hizmet ve iletişim ağımızı geliştirmeyi de eklemek istiyor ve bunun için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

İstanbul ili içerisinde bulunan tüm ilçelere aynı hizmet kalitesini ve güvencesini sunmaktayız. Bu nedenle Kağıthane stor perde yıkama fiyatları açısından hiçbir ilçeye fiyat farkı koymuyor ve tüm müşterilerimizin, hizmetlerimizden eşit derecede yararlanmasını sağlıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimiz aracılığı ile fiyatlandırmalarımızı öğrenebilirsiniz. Ödemelerinizi almış olduğunuz hizmet sonucunda yapabilir ve hizmetimizi beğenmezseniz ücretsiz olarak stor perdelerinizin tekrardan temizlenmesini talep edebilirsiniz. Stor perde yıkama konusunda lider firmalardan biri olarak, perdelerinizin ilk günkü gibi görünmesini sağlayacağımızın da altını çizmek isteriz.

İstanbul Yıkama Stor Perde Hizmetleri

7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz için, İstanbul Yıkama iletişim sayfamıza bakabilirsiniz. Burada yer alan iletişim adreslerimizden hafta içi ve hafta sonu olmak üzere firmamıza her daim ulaşabilirsiniz. “Acil Stor Perde Hattı” olarak da adlandırdığımız iletişim numaralarımız üzerinden yapmış olduğumuz temizliğin ardından, herhangi bir sorun ile karşılaşırsınız gece gündüz demeden bizleri arayabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunlara çözüm bulmak adına ekip arkadaşlarımız ev ve iş  adresleriniz de sizleri ziyaret edecektir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu firmamızdan hizmet aldığınız da aynı numara üzerinden bizlere ulaştırmak istediğiniz öneri ve şikayetlerinizi de iletebileceğinizi sizlere hatırlatmak isteriz. Ayrıca sitemizin alt tarafında yer alan Müşteri Memnuniyet anketini de doldurarak, hizmet kalitemizi arttırmamız için bizlere destek vermenizi de rica ederiz.

Büyüyen ve gelişen bir firma olarak organizasyon yapımız içerisinde bulunan tüm ekip arkadaşlarımızı özenle seçmekteyiz. Bu sebeple sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalardan biri olarak üst sıralarda yer almakta ve zirveye ulaşmak adına her gün çalışıp çabalamaya, büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.