Hizmet Sektöründe Yer Alan Firmaların, Müşterilerine Sunduğu Temizlik Kampanyası Anlaşmaları
ArayınWhatsApp

Hizmet Sektörü Anlasmali Firmalar

Pek çok firmanın, çok farklı kollarda hizmet sektörü içerisinde yer aldığını biliyoruz.

İstanbul Yıkama olarak, farklı sektörler içerisinde, farklı ilçelerde yer alan hizmet kolları ile anlaşmalar yapmaya başladık. Bunu tüm ziyaretçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Genel olarak bakıldığında; İstanbul Yıkama firmamızın bünyesinde verilen hizmetlerin %80’i aşan iş hacmi, referanslar üzerindedir. Gerek dönemsel, gerek belli süre ile yapılan kampanyalar, bizlere memnun müşterilerden olumlu referans dönüşlerini sağlamaktadır.

Hizmet sektörleri içerisinde bulunan ve anlaşma sağladığımız bir firma müşterisine, hizmet verdiğimiz tüm branşlar için anında %10 indirim yapılmaya başlanmıştır.

Müşterilerimiz için bilgi.

Her sektörden Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Eyüp ve Kağıthane ilçelerinde yer alan firmaların müşterilerine sağlanan bu indirim için, bize telefon açmanız ve sorulacak basit bir adet soruya cevap vermeniz yeterlidir. %10 İndirim alabilmeniz için soruyu bir seferde hızlı ve doğru olarak cevaplamalısınız.

Bu kampanya süresiz olup, İstanbul Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Eyüp ve Kağıthane ilçeleri ile sınırlıdır. Acil Hattı kampanyaya dahil değildir.

Hizmet veren firmalar için bilgi.

İstanbul Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Eyüp ve Kağıthane ilçelerinde hizmet sektöründe yer alan ve kendi müşterilerinin temizlik sektöründe ki pek çok hizmeti kampanya dahilinde indirimli almalarını isteyen firmalar, bizimle doğrudan iletişime geçebilirler. Uygun görülerek anlaşma sağlanan firmalar, sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Sayfanın yan tarafında gördüğünüz Hizmet sektörleri başlığı altında yer almak isterseniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

https://goo.gl/UzbMaL