Sarıyer Stor Perde Yıkama

Sarıyer Stor Perde Yıkama Fiyatları

Sarıyer stor perde yıkama hizmetleri:

İstanbul Yıkama olarak sizlere 2005 yılından buyana hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin tamamı “müşteri memnuniyeti” politikası ile gerçekleştirilmektedir. Stor perde yıkama hizmetlerimiz içerisinde güvenilir ve kaliteli bir firma olarak, sektör içerisinde, lider firmalar içerisinde yer aldığımızı bilgilerinize sunmak isteriz. 12 yıllık iş tecrübemiz ve deneyimlerimizi, kalitemizi, güvenilirliğimizi, temizlik işlemlerinde kullandığımız ürünlerin ve makinelerin kalitesini, ekip arkadaşlarımızın profesyonelliğini sizlere sunmaktayız.

İstanbul ilinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza elit bir hizmet verme politikamızı devam ettirmekte, nerede olursanız olun perdelerinizi adresinizden teslim almakta ve yıkama işleminden sonra tekrar montajını sağlamaktayız. Stor perde yıkama hizmetlerimiz çerçevesinde bulunan ve ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz montaj işlemlerimizden tüm müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Bizlere ulaşacağınız iletişim bilgilerini yazının altında detaylı olarak bulabilir ve perdelerinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Sarıyer Stor Perde Yıkama Hizmetleri

Sarıyer stor perde yıkama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz “acil temizlik” hattımızı arayabilirsiniz. Hafta sonu ve hafta içi, her gün ve her saat bizlere bu hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Stor perde yıkama hizmetlerimizi kaliteli makineler ve profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmekteyiz. Stor perde yıkama ve temizleme işlemi oldukça hassastır. Yıkama ve temizleme işlemi sırasında yapılacak bir hata, stor perdelerin kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle güvenmediğiniz firmalar ile çalışmamalı, stor perdelerinizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde temizleyecek olan firmamıza başvurmalısınız.

Stor perde temizliği hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz, lütfen stor perdelerinizi evlerinizde temizlemeye çalışmayınız. Stor perdeler genel olarak naylon ve plastikten üretildiği için yapacağınız temizlik işlemlerinde stor perdelerinizin delinmesine, yıpranmasına ve renklerinin solmasına yol açabilirsiniz. Böyle bir mağduriyet yaşamamak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sarıyer Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perde yıkama hizmetlerimiz içerisinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetin oldukça yüksek fiyatlarda olabileceğini düşünebilirsiniz. Lakin Sarıyer stor perde yıkama fiyatları olarak sizlere standart fiyatlar üzerinden hizmetlerimizi vermekteyiz. İstanbul ilinde yaşayan tüm müşterilerimize, kalitemizi aynı oranda sunmakta ve fiyatlarımızı ilçeden ilçeye değiştirmeyerek standart ücretlendirme tarifesi kullanmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için, organizasyonumuzu vizyonumuzu ve misyonumuzu günden güne geliştirmek için çabalamakta ve bizlere ulaştırdığınız önerilerinizi dikkate almaktayız. Bizlere sunacağınız tüm öneri ve şikayetleriniz için İstanbul Yıkama iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresi üzerinden ve dilerseniz de iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız üzerinden sizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımız daima memnuniyetinizi ön planda tutmaya çalışacak ve bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Stor perdelerinizin %100 temizlenmesini istiyor, temizleme işlemlerinde stor perdelerinizin zarar görmemesini istiyor ve lüks bir hizmeti uygun fiyatlardan almak istiyorsanız, sektör içerisinde lider olan firmamıza ulaşabilirsiniz.