Stor Zebra

Stor Perde Temizlik

Stor, Zebra, Perde Kullanımı

Perde, perdeler, perdelerimiz. Evlerimizi dışarıdan gelebilecek meraklı gözlerden koruyan, evlerimizin süsleri perdelerimiz. Halılarımız, Koltuklarımız gibi evlerimizin olmazsa olmazlarıdır onlar. Evlerimize ve ofislerimize güzellik ve içeridekiler için mahremiyet kapısıdır perdeler. İçeride olanlara, göz zevki, dışarıda olana akıllarda soru işaretleri bırakır perdeler.

Günlük hayatımızın içerisinde çok fark etmesek de, bulunduğumuz mekanlarda içimizi aydınlatırlar, bizler farkında olmadan. Annenin bir seslenişi ile perdeyi açar kaparız. Bazen dokunmak isteriz. Bazen çekiştirmek. Bazende içeriden gelen bir ses der ki bize, “Perdeleri sök, yıkayıp asacağız.” Sökmek neyse de, kimse perde takmayı sevmiyor galiba. Perdeler takılacağı zaman, herkesin bir işi var, herkes meşgul oluveriyor bir anda.

Kültürümüzle beraber gelen perde kullanımı, bizler için bir vazgeçilmezdir.

Gelişen dünya üzerinde, herkes imkanları dahilinde evine ofisine perde alır. Geçmişe baktığınızda Tül Perde, Kadife Perde veya Güneşlik alıp kullanan insanımız; Artık Stor Perde, Zebra Perde ve Jaluziler gibi alternatifleride değerlendirmektedir. Maliyet ve kullanım kolaylıkları açısından daha avantajlı olduğu için bu tip perdeler seçilmekte. Bu perde türlerine yeni nesil perdeler dersek, çokta yanlış bir ifade kullanmış olmayız sanırım.

Yeni nesil perde sistemleri, günlük hayat içerisinde kanıksamaya başladığımız, Residence adı verilen yüksek binalarda bulunan hazır evlerden, Ayşe teyzenin mutfak camına kadar her yerde var. Kurumsal firmaların, ofis katlarını da hemen dahil edelim bu konuya. Olmayan ne diye soracak olursanız, daha önce bahsettiğimiz “Perdeleri sök, yıkayıp asacağız.” gibi sözler yok.

Bize gelen bir telefon çağrısında ki anlatılmak istenen ifade ile, genel olarak sizler için verdiğimiz hizmeti gayet net anlatıyordu.  “Annem perdelerimi yıkatacak. Siz gelip götürecekmişsiniz. Bu öğlenden sonra gelebilirmisiniz? Yoksa o Stor Perdeyi kafamda paralayacakmış.”  İşin latifesi bir yana, evet tüm perde türlerinizin yıkanıp temizlenmesi için size geliyoruz.

Perdenizin türü cinsi ne olursa olsun, İstanbul Yıkama perdelerinizi yıkayıp temizlemeye ve pırıl pırıl getirmeye hazır.

Ayrıca Stor Perdelerinizi, ekibimiz bulunduğu yerden kendisi alıyor, sonrasında yine ekibimiz montajını sağlıyor.

Tüm ev – ofis tekstil ürünlerinde uzun süredir verdiğimiz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten mutluyuz.

https://goo.gl/2KV0Nr

Telefon ile randevu aldığınızda, ödeme şeklinizi lütfen belirtiniz. Adresinize yönlendirilecek ekip arkadaşlarımız, sizden gelecek bilgiye istinaden,  pos cihazını getireceklerdir. Kart ile ödeme yapacak müşterilerimizin mutlaka bu ayrıntıya dikkat etmeleri rica olunur. Bu konuda bilgi vermezseniz, nakit ödemeniz gerekecektir.

Hizmet alan tüm müşterilerimizin, sayfanın alt tarafında yer alan Memnuniyet Anketini doldurmasını rica ederiz.

Kredi Kartı ile Hizmeti Kapıda Ödeme