Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Cami Halıları Yıkama
Uzman halı eksperi görevlimiz, yıkanılacak olan halılarınızı yerinde inceleyerek ölçümünü yapar. Lazer metre ile ölçüm gerçekleştirilir. Ölçünün net olarak alınması gerekir. Kabataslak ölçüm yapmıyoruz. Hem müşterilerimizin bütçesini, hem kendi kayıtlarımızı doğru tutabilmemiz ve müşteri memnuniyetini arttırabilmek için kullandığımız bir araçtır lazer metre.

Yıkanılacak olan alan, belirlendikten sonra, istenildiği takdirde demo uygulaması yapılarak, metrekare birim fiyatımız üzerinden, ücretlendirilmesi yapılır.

 

Yerinde Ofis Halı ve Halıflex Yıkama

 

Randevu alınan tarih ve saatte profesyonel ekibimiz, profesyonel sanayi tipi yıkama makineleri ile gelerek, yerinde halı yıkama temizleme işlemlerini yapar ve teslim eder.

Ofis, Camî, Otel, Yurtlar, Mescitler, Özel Ofisler, Konferans Salonları, Sinema Salonları, Kafeteryalar, Düğün Salonları, Mağazalara ve bulunduğu yerden kaldırılmaması gereken özel halılarınız için yerinde halı yıkama temizleme hizmetlerini vermekteyiz.

 

Yerinde Halı Yıkama hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, iletişim sayfamız üzerinden veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

https://goo.gl/7sfbpt

Kapıda nakit veya Kredi Kartı ile ödeme imkanıyla.

Kredi Kartı ile Hizmeti Kapıda Ödeme

Hizmet alan tüm müşterilerimizin, sayfanın alt tarafında yer alan Memnuniyet Anketini doldurmasını rica ederiz.